מוצרים בסטנדרט פארמה

קנאביס רפואי באיכות הגבוהה ביותר

מחלוצות הקנאביס הרפואי

למעלה מעשור של התמחות

ייעוץ וליווי מקצועי

מחוייבים לבריאות מטופלינו

קנדוק | קנאביס רפואי בתקן GMP
אודותינו

חברת קנדוק, מחלוצות ענף הקנאביס הרפואי, מפתחת ומספקת מוצרים בסטנדרט פארמה בתקינה הגבוהה ביותר (GMP). לאורך 12 שנות פעילותה, קנדוק סיפקה מעל ל-750,000 מוצרים ליותר מ-20,000 מטופלים. כיום קנדוק יוזמת שורה של מחקרים קליניים בשיתוף פעולה עם מוסדות רפואה ומחקר מן השורה הראשונה, תוך שמירה על הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר. עם ניסיון של למעלה מעשור, קנדוק ממשיכה לפעול לרווחת מטופליה ולפתח עבורם מוצרים שישפרו את איכות חייהם.

לכל המאמרים
קנדוק | קנאביס רפואי בתקן GMP

גב׳ זהר הרלינג, אחות מוסמכת

זמין להורדה

מדריך למטופל בקנאביס רפואי

הורדת המדריך
הדרכה וייעוץ אישי על ידי אחות החברה

מיום הקמתנו, שמנו דגש על היחס האישי לכל מטופל. אנו מציעים הדרכה וליווי של צוות רפואי מוסמך, וכן מעקב רציף אחר השפעות הטיפול על מנת להבטיח את שלומם של המטופלים. אנו מזמינים אותך ליצור קשר כדי לוודא התאמה אופטימלית של הטיפול. אחות החברה - גב' זהר הרלינג, תקבל את שאלתך ותענה לך באופן אישי ישירות למייל כיום עבודה לאחר שליחת השאלה. הייעוץ נעשה כשירות לציבור.


שליחת שאלה לאחות

תשובות לשאלות נפוצות

הצגת את כל השאלות והתשובות

קנדוק | קנאביס רפואי בתקן GMP
המוצרים שלנו

הידע המקצועי הרב שצברנו לאורך השנים מיושם בפיתוח מגוון מוצרי קנאביס רפואי איכותיים המיוצרים בסטנדרט פארמה בתקינה הגבוהה ביותר (GMP), בהתאם להתוויות הרפואיות השונות המוגדרות על ידי משרד הבריאות.

יצירת קשר

מוקד השירות שלנו ישמח לעמוד לרשותך על ידי מילוי הטופס, בטלפון, או במייל. למידע רפואי נוסף ולמענה על שאלות בנושאים רפואיים ספציפיים, אנו ממליצים לפנות לגורם רפואי מוסמך.

ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות שלנו בימים א'-ה' בין השעות 9:00-16:00.

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
הייתה בעיה בשליחת ההודעה. נסה שוב או פנה ישירות לכתובת המייל...
קנדוק | קנאביס רפואי בתקן GMP
המטופלים שלנו

מיום הקמתנו, שמנו דגש על פיתוח מוצרים איכותיים אשר נותנים ערך משמעותי למטופלינו. אנו מציעים הדרכה וליווי של צוות רפואי מוסמך, וכן מעקב רציף אחר השפעות הטיפול על מנת להבטיח את שלומם של המטופלים. אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי לוודא התאמה אופטימלית של הטיפול.

יצירת קשר

לורם איפסום דולור

דיזיינד וויט׳ פרפס

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

Close